1 min read

Relacja z konferencji IT Manager of Tomorrow 2016

Pierwsza edycja konferencji „Let’s Manage IT” już za nami! 2-3 czerwca w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront gościliśmy aż 150 osób. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbyło się 17 prelekcji, 8 warsztatów Roundtables, a zwieńczeniem wydarzenia był Panel Ekspertów.

 

„Konferencja IT Manager of Tomorrow - rewelacja. Dawno nie byłem na konferencji na której siedziałem i słuchałem przez cały dzień prezentacji” - Bartosz Górczyński.

Uczestnikami konferencji były osoby pracujące w branży IT, w szczególności menedżerowie IT. Podczas prezentacji nie dało się znaleźć osoby będącej poza salami wykładowymi, co świadczyło o bardzo dobrym dopasowaniu programu do oczekiwań uczestników. W trakcie konferencji jaki i już po jej zakończeniu uczestnicy bardzo chwalili wydarzenie i mówili, że bardzo chętnie pojawią się na przyszłorocznej edycji.

 

Panel Ekspertów Panel Ekspertów

 

Organizatorzy kładli mocny nacisk na wysoki poziom merytoryczny prelekcji. Szerokie grono doświadczonych prelegentów m.in. takich jak Kaimar Karu (AXELOS), Paul Wilkinson (GamingWorks.nl), Robert Pławiak (PZU) czy Bartosz Górczyński (CIONET Polska), nadało konferencji unikatową wartość w skali kraju.

„Prelekcje oceniam bardzo wysoko. Największe wrażenie zrobili prelegenci z Axelosa oraz GamingWorks.” - Mateusz Góra

Oprócz prezentacji odbyły się warsztaty Roundtables. 8 stolików każdy z innym tematem i prowadzącym. Przez dwie sesje po półtora godziny uczestnicy mieli okazję na dyskusję i wymianę doświadczeń odnośnie każdego z tematów.

Nieodłącznym elementem były sesje networkingowe, zarówno te odbywające się pomiędzy prelekcjami, jak i wieczorna impreza networkingowa. Podczas nich można było wymienić się doświadczeniem oraz nawiązać nowe kontakty.

Czy organizatorzy planują już przyszłoroczną edycję wydarzenia? Oczywiście, że tak!

 

 

 

Efekt synergii między działami HR i IT w hybrydowym świecie

Wraz z rozwojem technologii i zmianami na rynku pracy, coraz więcej firm decyduje się na wprowadzenie pracy hybrydowej, czyli połączenia pracy...

Read More

O tworzeniu strategii IT na przykładzie grupy Allegro

O pracy nad strategią IT na przykładzie grupy Allegro, podczas konferencji IT Manager of Tomorrow opowiedział Robert Radziejewski, Team Manager – IT...

Read More

Różnorodność w Tech, czy to w ogóle możliwe?

O tym jak oddolne inicjatywy pracownicze kształtują kulturę organizacji na przykładzie Women’s Leadership Initiative w GSK podczas konferencji IT...

Read More