1 min read

Relacja z konferencji IT Manager of Tomorrow 2016

Featured Image

Pierwsza edycja konferencji „Let’s Manage IT” już za nami! 2-3 czerwca w Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront gościliśmy aż 150 osób. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbyło się 17 prelekcji, 8 warsztatów Roundtables, a zwieńczeniem wydarzenia był Panel Ekspertów.

 

„Konferencja IT Manager of Tomorrow - rewelacja. Dawno nie byłem na konferencji na której siedziałem i słuchałem przez cały dzień prezentacji” - Bartosz Górczyński.

Uczestnikami konferencji były osoby pracujące w branży IT, w szczególności menedżerowie IT. Podczas prezentacji nie dało się znaleźć osoby będącej poza salami wykładowymi, co świadczyło o bardzo dobrym dopasowaniu programu do oczekiwań uczestników. W trakcie konferencji jaki i już po jej zakończeniu uczestnicy bardzo chwalili wydarzenie i mówili, że bardzo chętnie pojawią się na przyszłorocznej edycji.

 

Panel Ekspertów Panel Ekspertów

 

Organizatorzy kładli mocny nacisk na wysoki poziom merytoryczny prelekcji. Szerokie grono doświadczonych prelegentów m.in. takich jak Kaimar Karu (AXELOS), Paul Wilkinson (GamingWorks.nl), Robert Pławiak (PZU) czy Bartosz Górczyński (CIONET Polska), nadało konferencji unikatową wartość w skali kraju.

„Prelekcje oceniam bardzo wysoko. Największe wrażenie zrobili prelegenci z Axelosa oraz GamingWorks.” - Mateusz Góra

Oprócz prezentacji odbyły się warsztaty Roundtables. 8 stolików każdy z innym tematem i prowadzącym. Przez dwie sesje po półtora godziny uczestnicy mieli okazję na dyskusję i wymianę doświadczeń odnośnie każdego z tematów.

Nieodłącznym elementem były sesje networkingowe, zarówno te odbywające się pomiędzy prelekcjami, jak i wieczorna impreza networkingowa. Podczas nich można było wymienić się doświadczeniem oraz nawiązać nowe kontakty.

Czy organizatorzy planują już przyszłoroczną edycję wydarzenia? Oczywiście, że tak!

 

 

 

Premiera badania IT Workplace of Tomorrow

Kilkanaście ostatnich miesięcy przyniosło wiele zmian na rynku pracy IT. Liderzy branży mierzą się z transformacją miejsc pracy spowodowaną...

Read More

Digital Workplace – jak technologia wspiera współpracę w środowisku hybrydowym

Za nami 1. edycja konferencji IT Workplace of Tomorrow 2021, definiującej obecny model pracy na rynku IT i jego przyszłe wyzwania. W agendzie...

Read More

Finał konkursu IT Manager of Tomorrow Awards 2021

5 października 2021 w Gdyńskim Centrum Filmowym odbył się finał 4. edycji konkursu IT Manager of Tomorrow Awards. Na scenie, oprócz dziesięciorga...

Read More