1 min read

Pierwsze wydarzenie w siedzibie mBanku!

W listopadzie odbyło się już trzecie spotkanie Let’s Manage IT Night w Łodzi i #51 w Polsce! W tym mieście zagościliśmy po raz pierwszy w 2018 roku, ale widać, że społeczność, którą tu zbudowaliśmy jest zaangażowana i ma wielki “apetyt” na wiedzę i poznawanie nowych osób z branży IT.

Zaskoczyła nas przede wszystkim imponująca frekwencja, która przerosła nasze oczekiwania! W wyjątkowej lokalizacji (Przystanek mBank - dziękujemy!) przewidzianej na 50 miejsc zebrało się tylu uczestników, że musieliśmy zmieścić 30 dodatkowych osób :) Spotkanie było naprawdę intensywne, a sama sesja networkingowa wymagała przedłużenia.

Prezentacje Elizy i Piotra zostały odebrane tak pozytywnie, że można to potwierdzić masowym odzewem z sali w postaci pytań w aplikacji Sli.Do, jak również feedbackiem od uczestników, którzy jednogłośnie chwalili wygłoszone prezentacje jako jedne z ciekawszych w jakich brali udział. Oba wystąpienia dotyczyły obszarów miękkich, takich jak kultura organizacyjna, style zarządzania, Agile i Scrum w różnych organizacjach. Piotr wspomniał o różnicach narodowo-kulturowych, doświadczeniach z Agile i o tym jak istotna jest dojrzałość grupy, której dotyczy zwinna transformacja. Eliza na podstawie swoich doświadczeń opowiedziała o oczekiwaniach i wyzwaniach, z jakimi spotykają się dzisiaj managerowie IT i jak od tego nie oszaleć :)

Po prezentacjach odbyło się rekordowe jeśli chodzi o ilość uczestników Lean Coffee, a sama dyskusja była wyjątkowo dynamiczna i wciągająca. O evencie wypowiedział się Marcin Młodziński, który przeszedł z nami długą drogę. Zaczynając od regularnej aktywności na spotkaniach lokalnych, przez udział w naszym konkursie IT Manager of Tomorrow Awards, gdzie dostał nagrodę publiczności, aż po prowadzenie tego wydarzenia w Łodzi. „Widać było odmienne podejście do często bardzo podobnych tematów, zupełnie inne naleciałości, przyzwyczajenia i doświadczenia oraz różnice w adaptacjach tych samych metodyk. Podoba mi się także to, że wiele problemów i wyzwań, o których rozmawialiśmy spotkać można w różnych firmach pomimo odmiennych branż, charakterystyki pracy czy struktury kapitałowej etc. To buduje poczucie, że nie walczymy sami z problemami nieznanymi nigdzie indziej”.

Dziękujemy jeszcze raz mBankowi za udostępnienie nam lokalizacji jako pierwszej firmie zewnętrznej w tym miejscu :) Dodatkowe podziękowania dla Adama Alkera za organizację i Michała Rączki za wsparcie, jak również dla wszystkich uczestników - tak niespodziewana frekwencja i energia to coś, co najbardziej napędza nas do działania!

Jak zbudować mocny team?

Wskazanianajskuteczniejszego narzędzia, które pozwoli nam utrzymać przy sobie silny zespółpodjął się dla nas,podczas 7. edycji IT Manager of Tomorrow...

Read More

Kim jest IT Manager of Tomorrow?

Kim jest IT Manager of Tomorrow? Jaka jest przyszłość Managerów IT? Jak powinien myśleć i działać IT Manager of Tomorrow? Jak zmienia się definicja i...

Read More

Digital Transformation – podróż, czy cel sam w sobie?

Gdzie jesteśmy na drodze do cyfryzacji? Czy to początek, a może jej koniec? Kim są zwycięzcy, a kim przegrani? Jakie są kluczowe prognozy na...

Read More