1 min read

Pierwsze wydarzenie w siedzibie mBanku!

Featured Image

W listopadzie odbyło się już trzecie spotkanie Let’s Manage IT Night w Łodzi i #51 w Polsce! W tym mieście zagościliśmy po raz pierwszy w 2018 roku, ale widać, że społeczność, którą tu zbudowaliśmy jest zaangażowana i ma wielki “apetyt” na wiedzę i poznawanie nowych osób z branży IT.

Zaskoczyła nas przede wszystkim imponująca frekwencja, która przerosła nasze oczekiwania! W wyjątkowej lokalizacji (Przystanek mBank - dziękujemy!) przewidzianej na 50 miejsc zebrało się tylu uczestników, że musieliśmy zmieścić 30 dodatkowych osób :) Spotkanie było naprawdę intensywne, a sama sesja networkingowa wymagała przedłużenia.

Prezentacje Elizy i Piotra zostały odebrane tak pozytywnie, że można to potwierdzić masowym odzewem z sali w postaci pytań w aplikacji Sli.Do, jak również feedbackiem od uczestników, którzy jednogłośnie chwalili wygłoszone prezentacje jako jedne z ciekawszych w jakich brali udział. Oba wystąpienia dotyczyły obszarów miękkich, takich jak kultura organizacyjna, style zarządzania, Agile i Scrum w różnych organizacjach. Piotr wspomniał o różnicach narodowo-kulturowych, doświadczeniach z Agile i o tym jak istotna jest dojrzałość grupy, której dotyczy zwinna transformacja. Eliza na podstawie swoich doświadczeń opowiedziała o oczekiwaniach i wyzwaniach, z jakimi spotykają się dzisiaj managerowie IT i jak od tego nie oszaleć :)

Po prezentacjach odbyło się rekordowe jeśli chodzi o ilość uczestników Lean Coffee, a sama dyskusja była wyjątkowo dynamiczna i wciągająca. O evencie wypowiedział się Marcin Młodziński, który przeszedł z nami długą drogę. Zaczynając od regularnej aktywności na spotkaniach lokalnych, przez udział w naszym konkursie IT Manager of Tomorrow Awards, gdzie dostał nagrodę publiczności, aż po prowadzenie tego wydarzenia w Łodzi. „Widać było odmienne podejście do często bardzo podobnych tematów, zupełnie inne naleciałości, przyzwyczajenia i doświadczenia oraz różnice w adaptacjach tych samych metodyk. Podoba mi się także to, że wiele problemów i wyzwań, o których rozmawialiśmy spotkać można w różnych firmach pomimo odmiennych branż, charakterystyki pracy czy struktury kapitałowej etc. To buduje poczucie, że nie walczymy sami z problemami nieznanymi nigdzie indziej”.

Dziękujemy jeszcze raz mBankowi za udostępnienie nam lokalizacji jako pierwszej firmie zewnętrznej w tym miejscu :) Dodatkowe podziękowania dla Adama Alkera za organizację i Michała Rączki za wsparcie, jak również dla wszystkich uczestników - tak niespodziewana frekwencja i energia to coś, co najbardziej napędza nas do działania!

Premiera badania IT Workplace of Tomorrow

Kilkanaście ostatnich miesięcy przyniosło wiele zmian na rynku pracy IT. Liderzy branży mierzą się z transformacją miejsc pracy spowodowaną...

Read More

Digital Workplace – jak technologia wspiera współpracę w środowisku hybrydowym

Za nami 1. edycja konferencji IT Workplace of Tomorrow 2021, definiującej obecny model pracy na rynku IT i jego przyszłe wyzwania. W agendzie...

Read More

Finał konkursu IT Manager of Tomorrow Awards 2021

5 października 2021 w Gdyńskim Centrum Filmowym odbył się finał 4. edycji konkursu IT Manager of Tomorrow Awards. Na scenie, oprócz dziesięciorga...

Read More