2 min read

Konferencja OPER8IT – wracamy stacjonarnie!

oper8it3

Operacje IT każdego dnia zyskują na znaczeniu w firmach, które chcą nieustannie się rozwijać. Zarządzanie incydentami i ich rozwiązywanie, praca na rzecz innowacyjności i stabilności, a także dążenie do maksymalnej automatyzacji to wyzwania, które stoją przed każdą nowoczesną firmą. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak istotne jest zintegrowanie usług w zakresie danych i aplikacji i jeszcze lepiej wspierać inicjatywy biznesowe, musisz dołączyć do największego wydarzenia IT tego roku – konferencji OPER8IT, która odbędzie się w dniach 14-15 września.

Chcę wziąć udział w OPER8IT

Kilka słów o konferencji OPER8IT

Wszyscy odnoszący sukcesy managerowie i właściciele firm potwierdzają, że warto brać udział w konferencjach. Jednym z najbardziej cenionych wydarzeń, umożliwiających czerpanie wiedzy od ekspertów, a jednocześnie przenoszących networking na zupełnie nowy poziom, jest OPER8IT. Organizowana od kilku lat konferencja jest platformą wymiany wiedzy i ciekawych doświadczeń. OPER8IT została stworzona dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać w zakresie IT Operations. Prezentacje poruszają tematykę transformacji IT, innowacji, robotyzacji czy automatyzacji – zjawisk i procesów, które każdego dnia odmieniają codzienność klientów indywidualnych, startupów czy ogromnych korporacji. Większość uczestników konferencji to managerowie IT i kierownicy wyższego szczebla, a także wykwalifikowani specjaliści w zakresie IT Operations, managerowie ds. bezpieczeństwa cyfrowego, eksperci w zakresie rozwiązań chmurowych czy inżynierowie wyspecjalizowani w budowie infrastruktury IT . Wymieniają oni wiedzę i doświadczenia, poznają najlepsze praktyki i sposoby na udoskonalenie procesów biznesowych w firmie. W ostatnich latach konferencja OPER8IT organizowana była tylko w formie zdalnej, w 2022 wraca jednak w pełnej stacjonarnej krasie – odbędzie się już za kilka miesięcy!

Raport ITMT22

OPER8IT 2022

Choć konferencje online mają wiele plusów, również jeśli chodzi o networking, są to korzyści mniejsze od oferowanych przez konferencje prowadzone w formie stacjonarnej. Tegoroczna OPER8IT z całą pewnością poruszy wiele inspirujących zagadnień. Trendy w nowych technologiach zmieniają się każdego dnia i aby za tymi zmianami nadążyć i jednocześnie stać się ich częścią, warto zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie IT Operations. Tematyka konferencji dobrze uzupełnia tematykę ITIL (zbiór praktyk do zarządzania usługami IT, który dostarcza wytycznych dla wszystkich tworzących wartość organizacji) i kierowana jest do podobnej grupy docelowej. Event jest mocno technologiczny, dlatego daje uczestnikom ogromne możliwości rozwoju. Tematyka IT Operations jest ostatnio bardzo popularna, dotychczas niewiele było jednak wydarzeń ją poruszających. Tym bardziej ekscytująco zapowiada się wydarzenie OPER8IT 2022. Tematyka konferencji podkreśla coraz bardziej strategiczne powiązanie między IT a biznesem oraz konieczność bardziej skutecznego zarządzania ryzykiem biznesowym.

Kluczowe tematy OPER8IT:

  • Automatyzacja, monitoring i zarządzanie procesami IT w organizacji.
  • Robotyzacja, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe.
  • Zarządzanie usługami chmurowymi.
  • Zarządzanie usługami IT (DevOps).
  • Budowanie organizacji wsparcia i zarządzanie nimi.
  • SOC – Security Operation Centers.
  • Zarządzanie wiedzą i kompetencjami.
  • Zarządzanie dostawami i partnerami.
  • Elastyczność biznesowa, dostępność usług.

OPER8IT

Konferencja jest więc dla wszystkich zainteresowanych transformacją cyfrową i tzw. ciągłym doskonaleniem. Eksperci poruszą też zaawansowane tematy prawne i formalne.

Zainteresowany konferencją OPER8IT 2022

Jeśli chcesz wziąć udział w najważniejszym w Polsce wydarzeniu w zakresie IT Operations, nie zwlekaj. Zapisz się, aby mieć pewność, że Twojego miejsca nikt nie zajmie!

Dołącz do uczestników OPER8IT

Jak zbudować mocny team?

Wskazanianajskuteczniejszego narzędzia, które pozwoli nam utrzymać przy sobie silny zespółpodjął się dla nas,podczas 7. edycji IT Manager of Tomorrow...

Read More

Kim jest IT Manager of Tomorrow?

Kim jest IT Manager of Tomorrow? Jaka jest przyszłość Managerów IT? Jak powinien myśleć i działać IT Manager of Tomorrow? Jak zmienia się definicja i...

Read More

Digital Transformation – podróż, czy cel sam w sobie?

Gdzie jesteśmy na drodze do cyfryzacji? Czy to początek, a może jej koniec? Kim są zwycięzcy, a kim przegrani? Jakie są kluczowe prognozy na...

Read More